WIENERBERGER - Zdivo obvodové a vnitřní (cihly, pórobeton, ostatní)

Společnost Wienerberger cihlářský průmysl, a. s. působí v České republice od roku 1992 a patří do skupiny Wienerberger, která představuje největšího světového výrobce cihel. Po převzetí společnosti Tondach v roce 2015 se společnost stala největším výrobcem keramických střešních krytin v České republice a současně celá skupina je leaderem střešních krytin v Evropě.

Společnost má sídlo v Českých Budějovicích, odkud řídí výrobu a prodej žádaných výrobků v kompletním a moderním systému Porotherm pro pozemní stavby. V šesti závodech vyrábí cihelné bloky pro vnější a vnitřní zdivo, keramobetonové překlady a keramické polomontované stropy značky Porotherm. Pro náročnější zákazníky nabízí lícové cihly, obkladové pásky Terca a cihlové dlažby Penter.

www.wienerberger.cz

 

Výběr z nabídky WIENERBERGER

Porotherm AKU Profi - broušené cihly pro akustické zdivo

Cihly Porotherm AKU Profi mají díky své vyšší objemové hmotnosti a systému děrování výborné akustické a tepelně akumulační vlastnosti.

Porotherm EKO + Profi: cihly pro pasivní domy

Porotherm EKO + Profi jsou cihly určené k výstavbě obvodových stěn všech nízkoenergetických domů. Vyznačují se vysokou pevností a vynikajícími tepelně-izolačními a protipožárními vlastnostmi.

Porotherm KP Vario UNI - keramobetonové překlady

Porotherm KP Vario UN představují ideální nosné prvky nad okenní a dveřní otvory ve vnějších stěnách.

Porotherm T Profi

Broušená cihla Porotherm T Profi plněná minerální vatou je vhodná pro obvodové nosné zdivo. Cihly porotherm T Profi se spojují maltou a nabízejí vynikající tepelně-izolační vlastnosti.

Stavějte rychle a přesně s cihlami Porotherm Profi

Díky broušeným cihlám Porotherm Profi stavíte jednoduše, logicky a ekologicky.
12
Následující stránka »

Fotogalerie

Videa

Poptejte nás