KB BLOK - Zdivo obvodové a vnitřní (cihly, pórobeton, ostatní)

KB-BLOK systém, s.r.o. je ryze česká soukromá společnost podnikající v oblasti výroby betonových prvků a prodeje stavebních materiálů. 

Za více než 25 let existence si společnost vybudovala velmi silnou a stabilní pozici na trhu a je všeobecně vnímána jako lídr v oblasti betonových tvarovek a dalších betonových prvků.

Kontinuálně rozvíjí již tradiční systém betonového zdění KB–BLOK systém, který využívá vynikajících vlastnosti betonu, zejména jeho vysokou pevnost v tlaku a trvanlivost povrchu. A ze špičkových vlastností betonu samozřejmě vyplývá vysoká kvalita a dlouhá životnost všech produktů.

Výběr z nabídky KB BLOK

KB Palisády

Palisády se používají k ohraničení vydlážděných ploch a záhonů, k překonání malých výškových rozdílů terénu nebo pro stavbu schodišťových stupňů. Vzhledem k jejich poměrně malému průřezu lze lemovat i velmi nepravidelné tvary nebo obloukové segmenty.…

WINE BLOK

Wine blok je speciální tvarovka, určená k uložení a archivování vinných lahví. Ideální uplatnění proto nalezne v prostorách vináren, vinoték, vinných sklepů, prodejen s vínem, ale i v domácnostech. 

Betonové cihly KB

Betonová zdicí tvarovka o rozměrech klasické plné cihly (140 × 65 × 290 mm).

Dlažba

Kvalitní betonová dlažba.

Videa

Poptejte nás