CERESIT - Tmely, silikony, pěny, penetrace, disperze

Společnost Henkel působí na celém světě s předními značkami a technologiemi ve třech oblastech: Laundry & Home Care, Beauty Care a Adhesive Technologies. V červnu roku 1923 byla z areálu v Düsseldorfu expedovaná první dodávka s lepidly. Tento historický milník představoval zrod oddělení Adhesive Technolgies, oblast, ve které je společnost Henkel v současnosti světovým lídrem. 

Neoddělitelnou součástí oddělení Adhesive Technolgies je divize stavební chemie se značkou Ceresit.

Na základě našich kompetencí jsme vybudovali mezinárodně uznávaný sortiment stavebních materiálů a systémových řešení pro mnohé oblasti použití – od lepicích a utěsňovacích produktů na obklady, dlažby, okna, fasády, střechy a podlahy po montážní a upevňovací technologie. Ať jste pokrývač, podlahář, specialista na fasády nebo střechy, v každém případě se můžete spolehnout na snadnost použití a vynikající vlastnosti, které naše produkty nabízejí.

Výběr z nabídky CERESIT

Ceresit CN 68

Ceresit CN 68 je samonivelační hmota k vyrovnání podlah v interiéru v rozsahu od 2 do 15 mm. Slouží k provádění vyrovnávacích vrstev bezprostředně svázaných s podkladem. Může být použita k vyrovnání podlah z betonu, cementových potěrů (i potěry s…

Ceresit ZN

Ceresit ZN je samorozlivná podlahová hmota k vyrovnání podlah v interiéru v rozsahu od 2 do 15 mm. Pro provádění vyrovnávacích vrstev bezprostředně svázaných s podkladem. Může být použita k vyrovnání podlah z betonu, cementových potěrů (i potěry s…

Penetrace Ceresit CT 17

Penetrační nátěr Ceresit CT 17 je určen pro ošetření savých podkladů před lepením obkladových materiálů, nanesením povrchových vrstev a vyrovnávacích hmot.

Videa

Poptejte nás