DEN BRAVEN - Tmely, silikony, pěny, penetrace, disperze

Den Braven je 20 let stálicí na českém trhu a patří k předním světovým producentům lepidel, tmelů, silikonů, polyuretanových pěn a technických aerosolů nejvyšší kvality a dodavatelům chytrých systémových řešení stavební chemie. Zákazníkům nabízí přístup nejen k široké škále skladem dostupných produktů, ale také k progresivním materiálům, nejmodernějším technologickým mechanismům a rozsáhlému poradenství. Více se dozvíte na www.denbraven.cz

Výběr z nabídky DEN BRAVEN

MAMUT GLUE HIGH TACK

Je nejznámějším a nejpoužívanějším lepidlem z mamutí rodiny. Jeho největší předností je okamžitá fixace 500 Kg/m2. Využijete ho všude tam, kde potřebujete něco rychle přilepit a nemůžete předmět z jakýchkoli důvodů zafixovat, než lepidlo vytvrdne.

MAMUT GLUE MULTI

Moderní vysokopevnostní lepidlo na bázi MS polymerů s možností tmelení. Vytvrzuje vulkanizací vzdušné vlhkosti, vytváří vysokopevnostní, elastický spoj. Univerzální výrobek, tmel a lepidlo v jednom.

MAMUT GLUE TOTAL

Je vysoce kvalitní, profesionální a univerzální lepidlo na bázi MS polymerů, které vykazuje extrémně vysokou pevnost v tahu (až 50 kg/cm2) a vysokou konečnou přídržnosti. Vytvrzuje vulkanizací vzdušné vlhkosti, vytváří vysokopevnostní, elastický spoj.

Asfaltová izolační stěrka HYDRO BLOK B400

Stěrková asfalto-bentonitová, vodou ředitelná hydroizolační hmota s obsahem syntetických armovacích vláken k okamžitému použití z kbelíku. Syntetická vlákna vytvářejí ve směsi flexibilní výztužnou a zpevňující nosnou vložku.

Asfaltová opravná stěrka DenBit U

Hotová plastická bitumenová hmota ve formě pasty, vysoce modifikovaná syntetickým kaučukem, obsahuje vyztužující vlákna a chemické přísady umožňující použití na mírně vlhkém podkladu.

Asfaltový penetrační lak DenBit ALP 300

Je elastická bitumenová hmota modifikovaná syntetickým kaučukem, obsahuje chemické přísady umožňující hlubokou penetraci a použití u mírně vlhkých podkladů. Nátěr je odolný vůči vodě, slabým kyselinám a zásadám.
« Předchozí stránka

Videa

Poptejte nás