Výrobci

PRO-DOMA

Představujeme vám výrobky pod značkou PRO-DOMA.

Od roku 2017 se na našich prodejnách setkáváte s výrobky stavebního sortimentu, nesoucí logo PRO-DOMA.

Výrobky značky PRO-DOMA vám nabízí spojení kvality a výhodné ceny. Kvalitu výrobků PRO-DOMA jsme prověřili za vás a vy je tak můžete s jistotou nakupovat za výhodnějších cenových podmínek, než srovnatelné výrobky známých značek.

Stávající portfolio výrobků PRO-DOMA je složeno ze skupiny výrobků stavební chemie, suchých omítkových a maltových směsí, extrudovaného polystyrenu, podstřešních fólií, pracovního oblečení a dalších. 

Výrobky PRO-DOMA jsou pro vás dostupné na všech vlastních prodejnách PRO-DOMA!

Nakupujte kvalitní výrobky výhodněji!

 

Výběr z nabídky PRO-DOMA

OMÍTKA JÁDROVÁ 2 mm

Jako podklad jemných omítek je ideální PRO-DOMA jádrová omítka. Cena je výhodná, kvalita stejná jako u ostatních výrobců. PRO-DOMA výrobek Omítka jádrová.

OMÍTKA JÁDROVÁ RUČNÍ 4 mm

Jádrové omítky jsou vhodné pod minerální omítky jako podklad. Vyzkoušejte vlastnosti jaké má náš výrobek PRO-DOMA - Jádrová omítka.

POTĚR CEMENTOVÝ 20 MPa

Podlahový potěr z cementu pro pochůzné plochy značky PRO-DOMA. Potěr cementový 20MP je jedním z produktů určených na podlahy. Informujte se.

POTĚR CEMENTOVÝ 30 MPa

Cementová stěrka na podlahy je čím dál oblíbenější. Pokud jste se pro ni rozhodli i vy, odneste si materiál na cementový potěr podlahy od nás.

ZDICÍ MALTA NA PÓROBETON

Zdicí malta na pórobeton značky Pro-Doma je ideální pro tenkovrstvé zdění, stěrkování nebo lepení tvárnic z pórobetonu. Nakupte potřebný materiál u nás.
12
Následující stránka »

Poptejte nás