Výrobci

Švédská firma Lindab nabízí vysoce kvalitní, cenově dostupné střešní systémy z tenkostěnného ocelového plechu - krytiny, které jsou lehké, trvanlivé a především bezúdržbové. Základním materiálem pro výrobu střešních krytin Lindab je vysoce kvalitní švédská žárově pozinkovaná ocel, na horní straně opatřena povrchovou úpravou Classic, Premium Mat, Elite, Alu PVDF nebo Durafrost.
Nabídka Lindab je velmi rozsáhlá: profilované lehké střešní krytiny, drážkovanou (falcovanou) krytinu, střešní trapézové plechy i systémy pro ploché střechy. Samozřejmostí  je kompletní okapový systém a bezpečnostní prvky střech (řešení pro bezpečný pohyb osob na střechách, ochrana střechy proti sněhu). Střešní systémy od Lindabu lze využít prakticky pro všechny typy budov.
Lindab poskytuje "ocelovou záruku" v rozsahu 10 - 40 let dle zvolené povrchové úpravy. Záruka Lindab je synonymem spolehlivosti a seriózního přístupu.   

Výběr z nabídky LINDAB

Lindab Magestic

Lindab Magestic jsou okapové systémy s dlouhou životností za příznivou cenu. Využijte vlastností, které okapy Lindab nabízí a objednejte u nás.

Lindab Rainline

Okapový systém LIndab Rainline je díky vysoké kvalitě a dlouhé garanci záruky, skvělou volbou k odvodnění střechy. informujte se u nás více na Lindab okapy.

Fotogalerie

Poptejte nás