Výrobci

Firma Puren GmbH je přední světový výrobce tepelných izolací z tvrdých polyuretanových pěn -  PIR.

PIR izolace z tvrdé polyuretanové pěny německého výrobce Puren jsou vhodné pro zateplení šikmé střechy, ploché střechy, podlahy i odvětrávané fasády. Zateplení bez tepelných mostů, ideální pro nízkoenergetické a pasivní domy. Maximální efekt při minimální tloušťce, příjemné klima, zabraňuje únikům tepla v zimním období a přehřívání interiéru v létě.

 

Výběr z nabídky PUREN

Puren BFU

Deska BFU s oboustranným hliníkem je určena pro stavební tepelné izolace šikmých střech se zateplením nad krokvemi, pod plechovou krytinu, břidlici a šindel. Deska má integrovanou stavební překližku /BFU deska/ v tl. 22mm s tupou hranou.

Puren FD-L/XL

Deska FD - L/XL s oboustranným hliníkem je určena pro stavební tepelné izolace plochých a šikmých střech s celoplošným bedněním, podlah a stropů.

/povrch není pohledový/

Puren LivingBoard

Deska Living Board s oboustranným hliníkem je určena pro stavební tepelné izolace šikmých střech se zateplením nad krokvemi, pod plechové falcované krytiny nebo šindel. Deska se kotví vruty přes desku LB do krokví.

Puren MetalFix

Deska je určena pro stavební tepelné izolace šikmých střech pod plechovou falcovanou krytinu. Kotví se vruty v místě integrovaných latí do krokví. Vhodné pro zateplení pod krokvemi a vzníkovou střechou.

Puren MV/MV-XL

Deska MV je určena pro stavební tepelné izolace plochých a šikmých střech s celoplošným bedněním, podlah, teras a stropů.

/povrch není pohledový/

Puren Perfect

Pokládka možná přímo na krokve nebo celoplošné bednění.
« Předchozí stránka
12

Fotogalerie

Videa

Poptejte nás