Výrobci

Společnost Nicoll Česká republika působí na trhu v české republice byť pod různými jmény již od roku 1992 a je dodavatelem plastových materiálů pro stavebnictví. Výrobky lze rozdělit do čtyř základních skupin: vnitřní isntalace a sanita, dešťová voda, inženýrské sítě a průmysl. Mezi hlavní výrobky v oblasti vnitřních instalací a sanity patří vnitřní odpadní systémy, rozvody vody, plastová umyvalda a další kompletační výrobky, sifony, předstěnové instalační WC systémy a bodové odvodnění. Ve skupině dešťová voda jsou zařazeny výrobky a systémy, které slouží k odvodnění budov od střechy až po venkovní odvodnění - podtlakové odvodnění střech, okapový systém MARLEY, liniové a bodové odvodnění, kanalizační šachty a zpětné klapky, vsakovací a retenční systémy a nádrže na dešťovou vodu. V oblasti inženýrských sítí je společnost dodavatelem elektrotavrovek FRIALEN® a tvarovek na tupo pro spojování plynovodních a vodovodních potrubí z PE a kanalizačních tvarovek FRIAFIT®. Součástí nabídky jsou také špičkové svařovací automaty FRIAMAT® a další montážní příslušenství.  

Kromě kvalitních výrobků usiluje společnost o spolehlivé a rychlé dodávky a perfektní servis zákazníkům. Mezi naše služby patří i technické poradenství a technická pomoc přímo na stavbách, pomoc ve fázi projektové přípravy (CAD detaily, konzultace, výpočtové programy), školení montážních firem, půjčovna montážního příslušenství a další.

Společnost je součástí nadnárodní skupiny Aliaxis zabývající se výrobou a obchodováním s výrobky z plastů ve čtyřech klíčových tržních segmentech: produktech pro stavbu, sanitární technice, průmyslových aplikacích a inženýrských sítích. S obratem přes 2,7 mld. EUR v roce 2013 plní skupiny Aliaxis s velkým náskokem roli opravdového celosvětového lídra na trhu potrubních systémů z plastu pro přepravu kapalných médií.

Výběr z nabídky NICOLL

Dělítko šachty

Venkovní bodové odvodnění - domovní šachty a geigry.

Domovní rozvody teplé a studené vody SYSTEM´O

SYSTEM´O - kompletní systém pro domovní rozvody teplé a studené vody.

Geiger RSK 1000 s odnímatelným sifonovým uzávěrem

Venkovní bodové odvodnění - domovní šachty a geigry.

Geiger RSK 2000 s odnímatelným sifonovým uzávěrem

Venkovní bodové odvodnění - domovní šachty a geigry.

Geiger s klapkou

Venkovní bodové odvodnění - domovní šachty a geigry.

Instalační šachta včetně poklopu

Venkovní bodové odvodnění - domovní šachty a geigry.
« Předchozí stránka
1234568

Poptejte nás