Výrobci

UTECH s.r.o.
UTECH s.r.o.

Výběr z nabídky UTECH s.r.o.

Kotva FM ocelová M16 x 175 mm Friulsider

- Průměr vrtaného otvoru: 16 mm- Min. hloubka otvoru: 115 mm- Min. hloubka kotvení: 85 mm- Síla kotveného mat.: 60 mm Kotva pro průvlakovou montáž se používá pro těžká upevnění, např. balustrády, zábradlí, ocelové konstrukce, nosníky a skladové regály. Šest výstupků a protiskluzný šev zabraňuje prokluzu při montáži. Použití do betonu a kamene s celistvou strukturou, povrchová úprava bílý zinek.

Kotva FM ocelová M10 x 60 mm Friulsider

- Průměr vrtaného otvoru: 10 mm- Min. hloubka otvoru: 55 mm- Min. hloubka kotvení: 35 mm- Síla kotveného mat.: 5 mm Kotva pro průvlakovou montáž se používá pro těžká upevnění, např. balustrády, zábradlí, ocelové konstrukce, nosníky a skladové regály. Šest výstupků a protiskluzný šev zabraňuje prokluzu při montáži. Použití do betonu a kamene s celistvou strukturou, povrchová úprava bílý zinek.

Kotva FM ocelová M6 x 65 mm Friulsider

- Průměr vrtaného otvoru: 6 mm- Min. hloubka otvoru: 50 mm- Min. hloubka kotvení: 35 mm- Síla kotveného mat.: 15 mm Kotva pro průvlakovou montáž se používá pro těžká upevnění, např. balustrády, zábradlí, ocelové konstrukce, nosníky a skladové regály. Šest výstupků a protiskluzný šev zabraňuje prokluzu při montáži. Použití do betonu a kamene s celistvou strukturou, povrchová úprava bílý zinek.

Kotva FM ocelová M8 x 115 mm Friulsider

- Průměr vrtaného otvoru: 8 mm- Min. hloubka otvoru: 60 mm- Min. hloubka kotvení: 40 mm- Síla kotveného mat.: 55 mm Kotva pro průvlakovou montáž se používá pro těžká upevnění, např. balustrády, zábradlí, ocelové konstrukce, nosníky a skladové regály. Šest výstupků a protiskluzný šev zabraňuje prokluzu při montáži. Použití do betonu a kamene s celistvou strukturou, povrchová úprava bílý zinek.

Kotva FM ocelová M8 x 90 mm Friulsider

- Průměr vrtaného otvoru: 8 mm- Min. hloubka otvoru: 60 mm- Min. hloubka kotvení: 40 mm- Síla kotveného mat.: 30 mm Kotva pro průvlakovou montáž se používá pro těžká upevnění, např. balustrády, zábradlí, ocelové konstrukce, nosníky a skladové regály. Šest výstupků a protiskluzný šev zabraňuje prokluzu při montáži. Použití do betonu a kamene s celistvou strukturou, povrchová úprava bílý zinek.

Kotva FM ocelová M20 x 170 mm Friulsider

- Průměr vrtaného otvoru: 20 mm
- Min. hloubka otvoru: 130 mm
- Min. hloubka kotvení: 95 mm
- Síla kotveného mat.: 30 mm
Kotva pro průvlakovou montáž se používá pro těžká upevnění, např. balustrády, zábradlí, ocelové konstrukce, nosníky a skladové regály. Šest výstupků a protiskluzný šev zabraňuje prokluzu při montáži. Použití do betonu a kamene s celistvou strukturou, povrchová úprava bílý zinek.
« Předchozí stránka
12

Poptejte nás