KB-BLOK systém, s.r.o. je ryze česká soukromá společnost podnikající v oblasti výroby betonových prvků a prodeje stavebních materiálů. 

Za více než 25 let existence si společnost vybudovala velmi silnou a stabilní pozici na trhu a je všeobecně vnímána jako lídr v oblasti betonových tvarovek a dalších betonových prvků.

Kontinuálně rozvíjí již tradiční systém betonového zdění KB–BLOK systém, který využívá vynikajících vlastnosti betonu, zejména jeho vysokou pevnost v tlaku a trvanlivost povrchu. A ze špičkových vlastností betonu samozřejmě vyplývá vysoká kvalita a dlouhá životnost všech produktů.

Výběr z nabídky KB BLOK

Obrubníky KB

Silniční a parkové obrubníky jsou určeny pro dopravní stavby, kde hlavním požadavkem je kvalita a vysoká životnost užitých konstrukcí a materiálů. Své uplatnění nachází především na průtazích měst, na městských i obecních komunikacích. K silničním…

Vegetační tvárnice

Betonová zatravňovací tvárnice slouží ke zpevnění terénu nebo svahů s možností zatravnění, čímž docílíme funkčnosti při zachování přírodního vzhledu. Ideální využití má mj. pro příjezdové plochy k rodinným domům. Vyrábí se ve dvou velikostech a několika…

Ztracené bednění

Ztracené bednění od KB–BLOK.
12
Následující stránka »

Poptejte nás