Společnost DITON s.r.o. působí na trhu od roku 1999 a od svého založení se řadí díky svému portfoliu výrobků mezi největší výrobce a dodavatele betonových výrobků v České republice.

30.9. 2016 společnost DITON s.r.o. koupila 100% podíl společnosti Beton Brož s.r.o.. Spojením sil a využitím vzájemných know-how a synergií obou společností vznikl velmi silný a spolehlivý partner "betonářská jednička", který má odpovídající postavení na českém i slovenském trhu.


Vyrábíme a nabízíme betonové a zámkové, skladebné a plošné venkovní dlažby, palidásy, obrubníky, ztracené bednění, zatravňovací i svahové tvárnice. Dále plotové programy, zdicí prvky či prvky zahradní architektury - truhlíky, květináče, vázy, schodišťové prvk aj. a kanalizační komponenty.

Dne 9.2. 2016 bylo společnosti DITON s.r.o. umožněno, jako první z řady výrobcl betonových prvků v České republice, používat prestižní označení ČESKÁ KVALITA - OSVĚDČENO PRO STAVBU.

Výběr z nabídky DITON

STOJANY NA KOLA

STOJANY NA KOLA s hladkým nebo vymývaným povrchem jsou výborným a žádaným doplňkem na pěší zóny, do parků a oddychová centra měst a obcí, zpevněných ploch, parkovišť, chodníků a cyklostezek, podél turistických tras, naučných stezek, u vyhlídek apod.

STŮL, LAVICE VZOR DUB

Zahradní LAVICE a STOLY jsou skvělou variantou pro řešení příjemného posezení pro piknik, jako nábytek do předzahrádek a teras restaurací. Široký stůl je spojen s lavičkami v jeden celek a slouží k pohodlnému posezení pro 8 osob.

ZASTÁVKOVÉ OBRUBÍKY, OSTRŮVKOVÉ OBRUBNÍKY

ZASTÁVKOVÉ OBRUBNÍKY se běžně používají k oddělení pojezdové komunikace nebo chodníku od okolního terénu. Jsou důležitou součástí v budování pochozích či pojezdových komunikací, které elegantně ukončují.

ZATRAVŇVACÍ TVÁRNICE, ZATRAVŇOVACÍ DLAŽBA LORA, TERCIA

ZATRAVŇOVACÍ TVÁRNICE jsou ideálním pomocníkem pro zpevnění svahů na vaší zahradě nebo přizpůsobení příjezdové plochy k vašemu domu. To vše zvládnete elegantním a dekorativním způsobem a navíc bez toho, abyste ublížili okolní zeleni.

ZTRACENÉ BEDNĚNÍ

Ztracené bednění je moderní trend při stavbě základových zdí a podezdívek. Jeho největší výhodou je cena a rychlost výstavby. ZTRACENÉ BEDNĚNÍ využívá beton jako pevný a energeticky nenáročný materiál, který se nalije do připraveného bednění.
134567
Následující stránka »

Poptejte nás