Společnost DITON s.r.o. působí na trhu od roku 1999 a od svého založení se řadí díky svému portfoliu výrobků mezi největší výrobce a dodavatele betonových výrobků v České republice.

30.9. 2016 společnost DITON s.r.o. koupila 100% podíl společnosti Beton Brož s.r.o.. Spojením sil a využitím vzájemných know-how a synergií obou společností vznikl velmi silný a spolehlivý partner "betonářská jednička", který má odpovídající postavení na českém i slovenském trhu.


Vyrábíme a nabízíme betonové a zámkové, skladebné a plošné venkovní dlažby, palidásy, obrubníky, ztracené bednění, zatravňovací i svahové tvárnice. Dále plotové programy, zdicí prvky či prvky zahradní architektury - truhlíky, květináče, vázy, schodišťové prvk aj. a kanalizační komponenty.

Dne 9.2. 2016 bylo společnosti DITON s.r.o. umožněno, jako první z řady výrobcl betonových prvků v České republice, používat prestižní označení ČESKÁ KVALITA - OSVĚDČENO PRO STAVBU.

Výběr z nabídky DITON

PLOŠNÁ DLAŽBA VYMÝVANÁ DE LUXE

Dlažby DE LUXE jsou výjimečné jemně vymývaným povrchem s drtí ušlechtilých barevných kameniv. Tyto dlažby jsou také velmi oblíbené k vytvoření prostor kolem bazénů.

PLOŠNÁ DLAŽBA VYMÝVANÁ STANDARD

Plošná dlažba DUNAJ se řadí mezi klasiku a velice oblíbenou dlažbu s vymývaným povrchem z oblázkového kameniva. Dlaždice s vymývaným povrchem jsou ideální kvůli různým typům pokládky a rozmanitosti výšek pro terasy, zahrady, okolí bazénů i chodníky.

PŘÍDLAŽBY, ŽLABY

PŘÍDLAŽBA nebo-li silniční přídlažba je nejčastěji využívaná při dopravních stavbách podél silničních obrubníků. Její využití také naleznete u vozovek, kde slouží k vytvoření přechodu mezi komunikací a betonovým obrubníkem.

PRKNA, PALISÁDY, BAZÉNOVÝ LEM

Produktová řada LINIE DŘEVA vás okouzlí naprosto věrnou imitací dřevěných prken. Speciálním postupem výroby je tento produkt k nerozeznání od opravdových dřevěných prken. Linie dřeva přináší do vaší zahrady krásu dřeva s přednostmi betonových výrobků.

ŠTĚRBINOVÉ ŽLABY

Sestava ŠTĚRBINOVÉHO ŽLABU je určena k odvodnění zpevněných ploch chodníků, pojezdových i parkovacích ploch. Tento typ žlabu je využíván při dopravních stavbách stejně jako u soukromých realizací.

ŠTÍPANÉ PLOTOVÉ TVAROVKY A STŘÍŠKY

Ať už plánujete postavit zahradní plot, dělicí nebo opěrnou zídku, podezdívku budovy či nejrůznější okrasné sloupky, skvěle vám poslouží štípané tvarovky.

Poptejte nás