Společnost DITON s.r.o. působí na trhu od roku 1999 a od svého založení se řadí díky svému portfoliu výrobků mezi největší výrobce a dodavatele betonových výrobků v České republice.

30.9. 2016 společnost DITON s.r.o. koupila 100% podíl společnosti Beton Brož s.r.o.. Spojením sil a využitím vzájemných know-how a synergií obou společností vznikl velmi silný a spolehlivý partner "betonářská jednička", který má odpovídající postavení na českém i slovenském trhu.


Vyrábíme a nabízíme betonové a zámkové, skladebné a plošné venkovní dlažby, palidásy, obrubníky, ztracené bednění, zatravňovací i svahové tvárnice. Dále plotové programy, zdicí prvky či prvky zahradní architektury - truhlíky, květináče, vázy, schodišťové prvk aj. a kanalizační komponenty.

Dne 9.2. 2016 bylo společnosti DITON s.r.o. umožněno, jako první z řady výrobcl betonových prvků v České republice, používat prestižní označení ČESKÁ KVALITA - OSVĚDČENO PRO STAVBU.

Výběr z nabídky DITON

OPĚRNÉ STĚNY

Opěrné stěn y vám nabízí praktické řešení na vytvoření opěrných zídek, stěn, terénních teras v různých výškových podmínkách, ať už v privátní, tak i komunální oblasti. Jsou designově atraktivní a účelné s povrchem z pohledového hladkého betonu.

PALISÁDY

K atraktivnímu a vkusnému zakončení vydlážděné plochy také skvěle poslouží PALISÁDY, jejichž moderní vzhled často kontrastuje s okolní zelení.

PARKETA

Dlažba s univerzálním využitím. Kombinací jednotlivých barev lze vytvořit nečekaně elegantní a příjemné variace. Ač univerzální, tak velmi pěkná na pohled. PARKETA je vhodná k domu, do zahrady, na pěší zóny i na plochy s větší zátěží.

PLOŠNÁ DLAŽBA DECENTO

Dlažba DECENTO se vyznačuje svým jednoduchým, moderním designem se standardním hladkým povrchem. Jemné černé kamínky prostupující na povrch nabízejí pěkný vizuální efekt. Je velice vhodná k rodinným domům, na terasy nebo k bazénům.

PLOŠNÁ DLAŽBA RELIÉFNÍ - TRAVERTIN

Pórovitý povrch plošné reliéfní dlažby TRAVERTIN, se jedinečně hodí k moderním stavbám a zároveň dodá elegantní vzhled klasickému bydlení.

PLOŠNÁ DLAŽBA RELIÉFNÍ, BAZÉNOVÝ LEM - TRAVERTIN ELEGANCE

TRAVERTIN ELEGANCE je díky své povrchové struktuře k nerozeznání od přírodního kamene. Jeho precizní zpracování dokonale ladí s moderním stylem a dodá tak všem prostorám nádech luxusu a elegance.

Poptejte nás