Společnost DITON s.r.o. působí na trhu od roku 1999 a od svého založení se řadí díky svému portfoliu výrobků mezi největší výrobce a dodavatele betonových výrobků v České republice.

30.9. 2016 společnost DITON s.r.o. koupila 100% podíl společnosti Beton Brož s.r.o.. Spojením sil a využitím vzájemných know-how a synergií obou společností vznikl velmi silný a spolehlivý partner "betonářská jednička", který má odpovídající postavení na českém i slovenském trhu.


Vyrábíme a nabízíme betonové a zámkové, skladebné a plošné venkovní dlažby, palidásy, obrubníky, ztracené bednění, zatravňovací i svahové tvárnice. Dále plotové programy, zdicí prvky či prvky zahradní architektury - truhlíky, květináče, vázy, schodišťové prvk aj. a kanalizační komponenty.

Dne 9.2. 2016 bylo společnosti DITON s.r.o. umožněno, jako první z řady výrobcl betonových prvků v České republice, používat prestižní označení ČESKÁ KVALITA - OSVĚDČENO PRO STAVBU.

Výběr z nabídky DITON

HLADKÉ PLOTOVÉ TVAROVKY A STŘÍŠKY

Plotová tvarovka hladká vyniká ostře řezanými hranami, které podtrhnout celkový vzhled každé, i naprosto moderní stavby.

ÍČKO, VLNKA, TERČÍK

Betonová dlažba ÍČKO patří ke klasice mezi zámkovými dlažbami. Můžete ji využít pro pěší komunikace, na zahrady, cyklostezky i průmyslové plochy.

KOSTKA, KOSTIČKA

Dlažba pravoúhlého tvaru drží přesné linie chodníku a cestičky v zahradě či parku. KOSTKA i KOSTIČKA se dají díky svému tvaru kombinovat s dlažbami jiného druhu, například parketou , kdy spolu vytváří zajímavé obrazce vydlážděné plochy.

KRUHOVÉ VÝSEČE, KOULE, POLOKOULE

Prvky zahradní architektury dokonale oživí privátní i veřejné prostory a zvýší celkovou přitažlivost okolí. Tyto architektonické prvky budou ozdobou vaší zahrady, hotelových domů, restaurací, parků a podobně.

KVĚTINÁČE, ZÁHONY VZOR DUB

Betonové KVĚTINÁČE a ZÁHONY různých tvarů a velikostí jsou víceúčelové betonové prvky, které nacházejí uplatnění zejména jako květináče, zábrany na komunikacích, vymezení veřejných prostranství, na náměstích, či jako dekorace.

ODPADKOVÝ KOŠ

Betonový ODPADKOVÝ KOŠ z vymývaného nebo hladkého šedého betonu je určený do měst, obcí, městských parků, k administrativním budovám nebo zastávkám.

Poptejte nás