Společnost DITON s.r.o. působí na trhu od roku 1999 a od svého založení se řadí díky svému portfoliu výrobků mezi největší výrobce a dodavatele betonových výrobků v České republice.

30.9. 2016 společnost DITON s.r.o. koupila 100% podíl společnosti Beton Brož s.r.o.. Spojením sil a využitím vzájemných know-how a synergií obou společností vznikl velmi silný a spolehlivý partner "betonářská jednička", který má odpovídající postavení na českém i slovenském trhu.


Vyrábíme a nabízíme betonové a zámkové, skladebné a plošné venkovní dlažby, palidásy, obrubníky, ztracené bednění, zatravňovací i svahové tvárnice. Dále plotové programy, zdicí prvky či prvky zahradní architektury - truhlíky, květináče, vázy, schodišťové prvk aj. a kanalizační komponenty.

Dne 9.2. 2016 bylo společnosti DITON s.r.o. umožněno, jako první z řady výrobcl betonových prvků v České republice, používat prestižní označení ČESKÁ KVALITA - OSVĚDČENO PRO STAVBU.

Výběr z nabídky DITON

DITON ALPACA

Moderní a ze současných trendů vycházející dlažba, která oslní svou elegancí. Dlažba skvěle vynikne v zahradě mezi barvami květin a zelení. DITON ALPACA se jedinečně hodí k moderním stavbám a zároveň dodá elegantní vzhled klasickému bydlení.

DITON PAVÉ

S velkoplošnou dlažbou DITON PAVÉ I. v kombinaci s maloplošnou dlažbou DITON PAvÉ II. dosáhnete naprosto jedinečného vzhledu a dokonalého souznění.

DITON RETRO DLAŽBA

Dlažba s atraktivním vzhledem díky uměle ostařenému povrchu působí skvěle za každých okolností. DITON RETRO DLAŽBA najde uplatnění jak u moderních domů, tak i u historických objektů, chat a chalup.

DITON ROCCO

Dlažba DITON ROCO kombinuje hladký povrch s oblými hranami a svým vzhledem vzdáleně připomíná klasické „kočičí hlavy“.

DITON STONE

DITON STONE je betonová dlažba, jejíž výroba je inspirována přírodním kamenem. Speciální reliéfní povrch a různé barevné provedené ji činí nerozeznatelnou od přírodního kamane.

DITON TWIGO

Dlažba DITON TWIGO následuje současný trend dlouhé linie a obdélníkové tvary. Jejich vzhled je velmi populární v dnešní moderní architektuře a jejich rozmanitost přispívá k výslednému brilantnímu efektu.

Poptejte nás