Společnost DITON s.r.o. působí na trhu od roku 1999 a od svého založení se řadí díky svému portfoliu výrobků mezi největší výrobce a dodavatele betonových výrobků v České republice.

30.9. 2016 společnost DITON s.r.o. koupila 100% podíl společnosti Beton Brož s.r.o.. Spojením sil a využitím vzájemných know-how a synergií obou společností vznikl velmi silný a spolehlivý partner "betonářská jednička", který má odpovídající postavení na českém i slovenském trhu.


Vyrábíme a nabízíme betonové a zámkové, skladebné a plošné venkovní dlažby, palidásy, obrubníky, ztracené bednění, zatravňovací i svahové tvárnice. Dále plotové programy, zdicí prvky či prvky zahradní architektury - truhlíky, květináče, vázy, schodišťové prvk aj. a kanalizační komponenty.

Dne 9.2. 2016 bylo společnosti DITON s.r.o. umožněno, jako první z řady výrobcl betonových prvků v České republice, používat prestižní označení ČESKÁ KVALITA - OSVĚDČENO PRO STAVBU.

Výběr z nabídky DITON

DITON KOMBI 6

Velmi moderní a jedna z nejoblíbenějších dlažeb DITON KOMBI se skvěle hodí k novým, moderním stavbám, ale dodá elegantní vzhled i klasicému bydlení. Rovné hrany betonové dlažby a kombinace tří různých formátů dodávají vydlážděné ploše na eleganci a díky…

DITON MOZAIKA

Dlažba vhodná k použití i na plochy s větší únosností. DITON MOZAIKA se skládá ze čtyř různých formátů a po položení tak vytváří v ploše zajímavou strukturu. Tuto dlažbu je vzhledem k její výšce možno použít i pro dopravní a průmyslové plochy, v…

DITON SETA

Výjimečná dlažba DITON SETA, jež se díky svému tvarovanému povrchu, imitujícímu příroní kamenné desky, řadí mezi dlažby reliéfní, bude okrasou vašich venkovních ploch. Výjimečnost této dlažby potvrzuje i fakt, že se skládá z více formátů dlažebních…

DITON TESELA

Dlažba pro exkluzivní terasy, chodníky v zahradách nebo okolí bazénu. Tato dlažba se skládá ze tří formátů, jejichž jednoduché tvary umožňují vytvořit vysoce působivou plochu. To je dlažba DITON TESELA – nadchne, zaujme, oslní. Byl by hřích ji nemít.

BETONOVÁ ZÁBRANA

BETONOVÁ ZÁBRANA kuželovitého tvaru slouží jako zahrazovací sloupek / prvek do městského prostředí k oddělení parkových ploch a zelených ploch, pěších zón, chodníků, nákupních center a podobných ploch.

CHODNÍKOVÉ OBRUBNÍKY, SILNIČNÍ OBRUBNÍKY

Betonové CHODNÍKOVÉ a SILNIČNÍ OBRUBNÍKY najdou mezi uživateli bohaté využití.
« Předchozí stránka
123467

Poptejte nás