Jsme výrobce betonových výrobků pro zahradní architekturu a dopravní infrastrukturu. Mezi našemi výrobky naleznete moderní i rustikální dlažby, betonové okrasné a opěrné zdi, či další betonové doplňky pro vaši krásnou zahradu. V našem portfoliu naleznete i klasické výrobky pro dopravní infrasktrukturu, jako je zámková dlažba, svodidla, štěrbinové trouby a kanalizační program. Najděte inspiraci pro stavbu a rekonstrukci domu.

Výběr z nabídky CS BETON

CSB - GRAND HISTORI

Reliéfní povrch a nepravidelné hrany navozují dojem historické dlažby ze starých nádvoří. Skladba tří kamenů z nichž největší dosahuje šířky téměř 0,5 metru. Při doplnění skladby dvěma menšími kameny vypadá pokládka vždy perfektně.

CSB - GRANITO

Vždy originální skladebná kombinace 117 různých kamenů vykouzlí nádhernou plochu kolem domu, ale i v místech veřejné zástavby. Cílem této dlažby bylo imitovat žulové kameny se zachováním klíčových vlastností betonu.

CSB - HISTORI

Dekorativní dlažba sestavena ze tří kamenů s jemně skosenými hranami, hladkým povrchem a velkým výběrem barev.

CSB - LEGANTO

Velkoplošná dlažba CSB - LEGANTO je charakteristická svými podlouhlými kameny. Na výběr ve 4 krásných přírodních barvách se zemitým tónem. Dlažbu lze umístit na plastové terče a je proto vhodná například pro venkovní terasy a podobné.

CSB - LIGNEO

Dlažba imituje povrch dřeva. Reliéfní vzory na jednotlivých kamenech jsou vyráběny dostatečně široké a proto je zaručena jejich stálost i při vyšším zatížení. Využijte vzhled přírodního materiálu s výbornými vlastnostmi betonové dlažby.

CSB - OPĚRNÁ ZEĎ ÚHLOVÁ S IMITACÍ DŘEVA

Vibrolitá betonová zídka s imitací dřevěného povrchu. Umožňuje stavbu betonových zdí až do výšky 1,2 metru. Přímá zídka pro stavbu rovných zídek a rohový prefabrikát pro stavbu rohů.

Poptejte nás