Jsme výrobce betonových výrobků pro zahradní architekturu a dopravní infrastrukturu. Mezi našemi výrobky naleznete moderní i rustikální dlažby, betonové okrasné a opěrné zdi, či další betonové doplňky pro vaši krásnou zahradu. V našem portfoliu naleznete i klasické výrobky pro dopravní infrasktrukturu, jako je zámková dlažba, svodidla, štěrbinové trouby a kanalizační program. Najděte inspiraci pro stavbu a rekonstrukci domu.

Výběr z nabídky CS BETON

CSB - ALTO EVO

Výběrem barvy a skladbou můžete docílit moderního i rustikálního vzhledu. Ostaření povrchu této dlažby vytváří dojem anglického venkova.

CSB - ALTO KRUH

Sestava kamenů tvoří kruh o průměru 3,2 metru. Vhodná pro venkovní sezení či jako kombinace s našimi dalšími produkty, například s NATURBLOK ohništěm či NATURBLOK studnou. Tento produkt se dá navíc libovolně nastavit a doplnit dlažbou CSB - ALTO EVO.

CSB - BEDNICÍ TVÁRNICE

Dutinové bednící tvárnice pro vyztužení drenážním betonem. Možné využití pro nosné i nenosné stěny, nenosné obvodové stěny podzemních objektů nebo pro vyzdívaní pod betonovým plotem.

CSB - BETONKA

BETONKA, vyráběná pouze v šedé barvě, má rozměry klasické pálené cihly a je vhodná k vyzdívání revizních šachet, obezdívek komínů, zídek i plotů. Prvek je možné využít i ke zpevnění podlah sklepů či jiných technických prostor. Je téměř nenasákavá.

CSB - CANTERA

Dlažba věrně imituje plochy pokládané lámaným kamenem. Kameny lze využít i samostatně jako nášlapný kámen v trávníkové ploše. Zcela přirozeně doplňuje přírodní vzhled vaší zahrady. Jednoduchý tvar kamenů umožňuje velmi snadnou pokládku.

CSB - CONCEPT

Skladba 5 kamenů s reliéfním, ostařeným povrchem kombinuje přírodní zemité odstíny a skvěle se hodí pro moderní i venkovské stavení. Vyberte si ze 4 tónů barev.
« Předchozí stránka

Poptejte nás