Vyrábíme a nabízíme betonové dlažby skaldebné, zámkové a plošné, dále obrubníky, palisády, zdicí programy a prvky zahradní architektury - vázy, květináče, truhlíky, městské mobiliáře a další.

Výběr z nabídky BETONBROŽ

KVĚTINÁČE, ZVÝŠENÉ ZÁHONY, ODPADKOVÝ KOŠ – TVÁŘ DŘEVA®

Betonové KVĚTINÁČE a ZÁHONY různých tvarů a velikostí jsou víceúčelové betonové prvky, které nacházejí uplatnění zejména jako květináče, zábrany na komunikacích, vymezení veřejných prostranství, na náměstích, či jako dekorace.

OBDÉLNÍK 20 / 30

Design, který jen tak nevyjde z módy. Design praktický a jednoduchý, přesto stále atraktivní a žádaný.

Okrasné tvárnice štípané a hladké, stříšky hladké a štípané, STŘÍŠKY BROŽ LA DÉFENSE

Vytvořte si vlastní mozaiku plnou fantazie a hravosti barev! Okrasné tvárnice vytvoří kolem každého sídla novodobé hradby, které už neslouží pouze k pocitu bezpečí.

PARKETA

Přeneste si hřejivé teplo domova i do venkovních prostorů! Dlouholetá osvědčenost, jednoduchý a pravidelný formát, který nikdy nezklame.

PLOŠNÁ DLAŽBA HLADKÁ - PRAKTIK

Bezprostřední blízkost a nekonečná dálka. Dva protikladné dojmy, které vyvolává tato jednoduchá a praktická dlažba. Kombinace jednotlivých odstínů dovoluje vytvořit exkluzivní plochy, které jistě zaujmou Vaši pozornost.

PLOŠNÁ DLAŽBA HLADKÁ - STANDARD

Přesvědčte se o tom, že i z prostých geometrických tvarů může vzniknout velkolepá dlážděná plocha! Pravidelné čtvercové provedení přirozeně splyne s každým prostředím.

Poptejte nás