Vyrábíme a nabízíme betonové dlažby skaldebné, zámkové a plošné, dále obrubníky, palisády, zdicí programy a prvky zahradní architektury - vázy, květináče, truhlíky, městské mobiliáře a další.

Výběr z nabídky BETONBROŽ

DLAŽBA PLOŠNÁ TRYSKANÁ - TYPICAL

Dlažba TYPICAL s jemně tryskaným povrchem a strukturou dokáže pozvednout vzhled okolí domu, plochy balkonů, teras nebo pěších zón. Stejně tak je vhodná pro realizaci náměstí , chodníků, okolo bazénů a do jiných klidových zón.

DLAŽDICE GABRO, BAZÉNOVÉ LEMY GABRO – TVÁŘ KAMENE®

Přinést si domů část krajiny a v ruchu velkoměsta ucítit dotek přírody. Splnit si svůj sen a vytvořit prostor, který Vás zavede do kouzelných zákoutí a nabídne Vašemu domovu novou tvář s přírodním vzhledem – to je Brož Tvář kamene® Gabro.

ENERGOKANÁL, DESKA ZÁKRYTOVÁ

ENERGOKANÁL tvoří prostorové díly “U” profilu, které vytváří dno a stěnu kanálu na ochranu podzemního vedení a inženýrských sítí. Betonové PLOTOVÉ DOPLŇKY jsou určeny pro výstavbu plotů a jiných lehkých zakotvených konstrukcí.

IČKO, UNI, UNI-DEKOR

Betonová dlažba IČKO patří ke klasice mezi zámkovými dlažbami. Můžete ji využít pro pěší komunikace, na zahrady, cyklostezky i průmyslové plochy.

KOMBI 6 XL

Velký počet formátů, perfektně rozdrobená plocha, ostrohrannost a naprostá bezhlučnost a bezpečnost. Vlastnosti, díky kterým má dlažba Brož Superkombi® široké spektrum využití.

KOSTKA 10 / 10, KOSTKA 20 / 20

Kdo z nás se nikdy nepokoušel poskládat Rubikovu kostku? Kdo se nesnažil správně seskupit různě barevné kostičky? Nyní však investujte svoji kreativitu do Vaší dlažby!

Poptejte nás