Vyrábíme a nabízíme betonové dlažby skaldebné, zámkové a plošné, dále obrubníky, palisády, zdicí programy a prvky zahradní architektury - vázy, květináče, truhlíky, městské mobiliáře a další.

Výběr z nabídky BETONBROŽ

BROŽ TVÁŘ DŘEVA® – MODERN

Brož Tvář Dřeva® – Modern – klasická jednoduchost a elegance přirozené barvy betonu v kombinaci s povrchovým otiskem dřeva.

BROŽ VALETTA®

Valletta – hlavní město Malty, dlažba Brož Valletta® – jednička v celé Evropě. Unikátní technologie Brož Tricolory®, kterou přinášíme na originální dlažbě.

DLAŽBA KULÁČE PUZZLE, DLAŽBA PRKNO,DLAŽBA PRAŽEC – DESKA, ŠPALEK – TVÁŘ DŘEVA®

I betonová dlažba může imitovat vzhled přírodního dřeva! Přirozený vzhled navodí atmosféru rodinného krbu ve všech ročních obdobích. Dřevo, které se nikdy nerozpadne, je ideálním doplňkem každého prostoru!

DLAŽBA PLOŠNÁ – TRYSKANÁ

Lesk, který září v očích našich blízkých, pokaždé zahřeje u srdce. Třpyt tryskané dlažby odráží štěstí a radost panující ve Vašem domě.

DLAŽBA PLOŠNÁ – VYMÝVANÁ

Atraktivní vzhled je doslova pastvou pro oči! Vymývaná dlažba oslní u vchodu rodinného domu i u bazénu. S velkou oblibou se používá k úpravě balkonů, teras, zahradních cest či okolí venkovního krbu.

DLAŽBA PLOŠNÁ TRYSKANÁ - PICANTO

Tryskaná dlažba PICANTO je jedinečná jemně tryskanou strukturou svého povrchu, který věrně imituje přírodní kámen. Vybírat můžete ze čtyř základních odstínů, které lze použít na pochozí plochy v okolí rodinných domků, do zahrad a odpočinkových zón.

Poptejte nás