Vyrábíme a nabízíme betonové dlažby skaldebné, zámkové a plošné, dále obrubníky, palisády, zdicí programy a prvky zahradní architektury - vázy, květináče, truhlíky, městské mobiliáře a další.

Výběr z nabídky BETONBROŽ

BETONOVÉ OBKLADY – BROŽ PYRENEJE

Pyreneje tvoří větší množství horských masivů dělených pyrenejským zlomem, který se táhne po severní straně. Ledovci roztrhané oblasti a geologické podloží tvoří tvář tohoto silně zkrasovatělého pohoří.

BETONOVÉ OBKLADY GABRO – TVÁŘ KAMENE®

Přinést si domů část krajiny a v ruchu velkoměsta ucítit dotek přírody. Splnit si svůj sen a vytvořit prostor, který Vás zavede do kouzelných zákoutí a nabídne Vašemu domovu novou tvář s přírodním vzhledem – to je Brož Tvář kamene® Gabro.

BROŽ 3D

Jedinečnost na první pohled zaručí moderní 3D provedení. Dlažba není jenom povrchová záležitost, 3D rozměr ji dodává určitou hloubku.

BROŽ ARCHICO®

Staňte se architektem ve svém vlastním domě! Prostor pro kreativitu, efektivnost a možnost kombinování nabízí dlažba Archico®.

BROŽ BARCELONA®

Moderní i historická, tichá i hlučná, klidná i rušná. Taková je Barcelona, srdce Katalánska.

BROŽ BELLUNO

Terénní úpravy vyžadují také dělení ploch vytvářením nízkých zídek. Tvárnice Brož Belluno jsou proto jasným výběrem pro ty, kteří chtějí jednoduše a velmi variabilně využít jejich vlastnosti. Vzhledově jsou velmi atraktivní oběma pohledovými stranami.

Poptejte nás