Vyrábíme a nabízíme betonové dlažby skaldebné, zámkové a plošné, dále obrubníky, palisády, zdicí programy a prvky zahradní architektury - vázy, květináče, truhlíky, městské mobiliáře a další.

Výběr z nabídky BETONBROŽ

BETONOVÉ OBKLADY - TVÁŘ DŘEVA®

Tento rustikální obklad má velmi přirozený vzhled. Dřevo, které se nikdy nerozpadne, je ideální volbou pro každého, kdo dokáže ocenit jeho přírodní charakter. Spojení betonu a vzhledu dřeva je zárukou dlouhé trvanlivosti bez nutnosti údržby.

BETONOVÉ OBKLADY – BROŽ ALPY

Alpy jsou rozsáhlé a majestátné pohoří. Poutavé vrcholky hor, reliéfy ledovců a nádherná údolí
s horskými jezery.

BETONOVÉ OBKLADY – BROŽ ALTAJ

Pohoří Altaj je široký horský systém v centrální Asii, který se ještě stále dotváří. Důkazem toho jsou časté kamenné laviny. Zvětralé skály, rozsáhlé lesy a suché vysokohorské stepi utvářejí zcela unikátní charakter této drsné krajiny.

BETONOVÉ OBKLADY – BROŽ BŘIDLICE

Přírodní vzhled tohoto obkladu nás nechává pocítit sílu a majestátnost kamene. Nádherná antracitová barva tento pocit ještě více umocňuje. Nepravidelnost povrchu dodává obkladu zcela naturální podobu.

BETONOVÉ OBKLADY – BROŽ CIHLA

Historickou část města Yorku svírají středověké hradby. Jádro města je památkovou rezervací
se stovkou středověkých měšťanských domů, anglikánskými kostely a dalšími domy renesančními či barokními, včetně několika prastarých hospod a hostinců.

BETONOVÉ OBKLADY – BROŽ KARPATY

KARPATY - rozsáhlé pásmové pohoří, které mimo několika málo oblastí patří svým charakterem spíše mezi nízké a zalesněné hory. Divoká nespoutaná příroda osídlená medvědy, vlky a rysy si získala svou historickou pověst.

Poptejte nás