Vyrábíme a nabízíme betonové dlažby skaldebné, zámkové a plošné, dále obrubníky, palisády, zdicí programy a prvky zahradní architektury - vázy, květináče, truhlíky, městské mobiliáře a další.

Výběr z nabídky BETONBROŽ

STŮL a lavice GABRO – TVÁŘ KAMENE®

Zahradní LAVICE a STOLY jsou skvělou variantou pro řešení příjemného posezení pro piknik, jako nábytek do předzahrádek a teras restaurací. Široký stůl je spojen s lavičkami v jeden celek a slouží k pohodlnému posezení pro 4 osoby.

SVAHOBLOK

Nepostradatelným prvkem pro práci s terénem jsou svahobloky. Ty nabízí atraktivní řešení nerovnosti povrchů nebo ohraničení různorodých celků. Jsou oblíbeným designovým prvkem, který dává prostor kreativitě.

TVÁRNICE ZTRACENÉHO BEDNĚNÍ

Začínáte s výstavbou základů, plotů, nosných i nenosných konstrukcí nebo opěrných zdí? Tvárnice ztraceného bednění jsou tou správnou volbou! Jednoduché a rychlé zpracování zvládne opravdu každý.

VÝSEČE, NÁŠLAPY, ŠLAPÁKY

Vytvořte si fantastické chodníky a zahradní cestičky, po kterých můžete kráčet až do nebe! Nepřeberný výběr rozměrů a úžasných barev zaručeně splní i ta nejtajnější přání! Originální

ZDICÍ BLOKY GABRO – TVÁŘ KAMENE®

Vzhledově výjimečný výrobek ZDICÍ BLOK GABRO, který dokáže překvapit svým povrchem je věrnou imitací přírodního lámaného kamene s nepravidelnými hranami avšak se zachováním jedinečných vlastností betonu.
1479101112
Následující stránka »

Poptejte nás