Vyrábíme a nabízíme betonové dlažby skaldebné, zámkové a plošné, dále obrubníky, palisády, zdicí programy a prvky zahradní architektury - vázy, květináče, truhlíky, městské mobiliáře a další.

Výběr z nabídky BETONBROŽ

PLOŠNÁ DLAŽBA REIÉFNÍ – QUARCIT

I neobyčejně upravená dlažba může být pýchou Vaší jedinečnosti! Příjemné barvy lehce doplní jakýkoliv exteriér, nepravidelné tvary potvrzují výjimečnost a přirozeně zvrásněný povrch přimíchá ušlechtilou a srdečnou atmosféru.

PLOŠNÁ DLAŽBA RELIÉFNÍ - BŘIDLICE

Přívětivý a nápaditý design břidlice potěší všechny, kteří společně s ní prožijí neopakovatelné chvíle. Jemná zrnitost, kterou se břidlice vyznačuje, dodává křehkost a půvab širokému okolí. Na dlažbě z břidlice se bude každá žena cítit jako královna!

PLOŠNÁ DLAŽBA RELIÉFNÍ - TRAVERTIN

Z neupraveného travertinu byla kdysi postavena značná část známého římského Kolosea. Nezničitelná stavba je dodnes jednou z nejpopulárnějších turistických atrakcí.

PLOŠNÁ DLAŽBA RELIÉFNÍ – KAZETA, KOSTKA

Dopřejte si každodenní pocit přepychu! Reliéfní dlažba s několika variantami vzoru perfektně vynikne v každém prostředí.

PLOŠNÁ DLAŽBA RELIÉFNÍ – DUNA

Zvrásněný povrch jako větrem měnící se tvář pouště. Příjemná na dotek a lákavá svou strukturou, která dokáže ozvláštnit a pozvednout vzhled dlážděné plochy. Jedinečná dlažba pro ty, kteří hledají něco výjimečného.

PLOŠNÁ DLAŽBA TRYSKANÁ RELIÉFNÍ - BŘIDLICE

Lesk, který září v očích našich blízkých, pokaždé zahřeje u srdce. Třpyt tryskané dlažby odráží štěstí a radost panující ve Vašem domě. Nadčasová a elegantní dlažba hraje všemi barvami a právě tím utváří nenahraditelný pocit spokojenosti.

Poptejte nás