BEST, a.s., je největším českým výrobcem betonových stavebních prvků pro venkovní a zahradní architekturu. Byl založen ihned po pádu komunistického režimu v roce 1990 na zelené louce a dnes je nejtradičnějším českým výrobcem ve svém sektoru. Zakladatelem, stoprocentním vlastníkem a statutárním ředitelem společnosti BEST, a.s., je Tomáš Březina.

BEST, a.s., vlastní 8 výrobních a prodejních areálů s 24 továrnami ve všech regionech Čech a Moravy. V únoru 2012 uvedl do provozu v závodě BEST Mohelnice největší továrnu v tomto sektoru v historii ČR. Vlastní 3 štěrkopískové lomy, má největší surovinovou stabilitu v oboru. Exportuje do Německa, Rakouska a na Slovensko.

Výrobní sortiment: betonová dlažba, obrubníky, žlaby, palisády, schodiště, plotové a opěrné zdi, zdicí systémy, provky pro podzemní sítě

Výběr z nabídky BEST

BEST - NAVIGA I, II

BEST - NAVIGA I, II jsou vysoce pevnostní prvky používané při dopravních stavbách jako přídlažba (vodicí pásky) podél silničních obrubníků.

BEST - PERSINO

Vysoce elegantní a nadčasová dlažba BEST - PERSINO s rovným povrchem.

BEST - PŘÍLOŽNÁ DESKA

BEST - PŘÍLOŽNÁ DESKA je prvek pro povrchové odvodnění.

BEST - SOLITERA

BEST - SOLITERA je originální sestava nepravidelných kamenů s jemně nerovnými hranami a reálným vzhledem přírodního kamene. Je určena jak pro pochozí, tak i pro pojezdové plochy (výška dlažby je 8 cm).

BEST - TERASOVÁ RAVERTINO

BEST - TERASOVÁ RAVERTINO je moderní dlažba pro exteriérové použití se zcela novými barevnými odstíny a jedinečnou povrchovou strukturou.

BEST - TERASOVÁ RUBIO

BEST - TERASOVÁ RUBIO je moderní dlažba pro exteriérové použití.

Poptejte nás