BEST, a.s., je největším českým výrobcem betonových stavebních prvků pro venkovní a zahradní architekturu. Byl založen ihned po pádu komunistického režimu v roce 1990 na zelené louce a dnes je nejtradičnějším českým výrobcem ve svém sektoru. Zakladatelem, stoprocentním vlastníkem a statutárním ředitelem společnosti BEST, a.s., je Tomáš Březina.

BEST, a.s., vlastní 8 výrobních a prodejních areálů s 24 továrnami ve všech regionech Čech a Moravy. V únoru 2012 uvedl do provozu v závodě BEST Mohelnice největší továrnu v tomto sektoru v historii ČR. Vlastní 3 štěrkopískové lomy, má největší surovinovou stabilitu v oboru. Exportuje do Německa, Rakouska a na Slovensko.

Výrobní sortiment: betonová dlažba, obrubníky, žlaby, palisády, schodiště, plotové a opěrné zdi, zdicí systémy, provky pro podzemní sítě

Výběr z nabídky BEST

BEST - ARCHIA

Vysoce pevnostní vibrolisovaná dvouvrstvá betonová dlažba

BEST - ASPERA

Mrazuvzdorná, vysoce odolná betonová dlažba

BEST - ATRIO

Vysoce pevnostní vibrolisovaná dvouvrstvá betonová dlažba

BEST - BASE

BEST - BASE je dlažba s dvojitým zámkem, vhodná zejména pro pochozí i pojezdové plochy, včetně komunikací s velkým namáháním.

BEST - BEATON

BEST - BEATON se vyrábí představuje klasický tvar dlažby se zámkem. Tato dlažba je určena jak pro pochozí, tak i pojezdové plochy, včetně ploch s extrémním zatížením.

BEST - BEATON PRO NEVIDOMÉ

Dlažba s reliéfním povrchem pro nevidomé a slabozraké k vytvoření signálních a varovných pásů na chodnících, pro přechody a na nástupištích MHD.

Poptejte nás