O společnosti SOKOLA Group s.r.o.

Stavebniny SOKOLA Group s.r.o. vznikly již v roce 1991. Od té chvíle uběhlo spoustu času a nyní se můžeme pyšnit širokou nabídkou zboží, kterou pokryjeme potřeby pro dům, byt i zahradu. Nabízíme přibližně 10 000 různých položek a toto číslo každým dnem rozšiřujeme, abychom maximálně uspokojili přání a potřeby Vás zákazníků. Stavebniny cílí jak na běžného zákazníka, tak na stavební a jiné firmy. Všem bez rozdílu pak nabízíme věrnostní a množstevní slevy, ceny na míru a jiné výhody.

Naší hlavní činností je výroba nábytku na zakázku a prodej stavebnin, což znamená, že jsme schopni komplexně zajistit dodávku zboží a služeb jak pro novostavby od jejich počátku, tak pro rekonstrukce a další.Jak již bylo zmíněno během let jsme do naší nabídky zařadili služby pěstitelské pálenice, čerpací stanice LPG, mycí linky a půjčovna nářadí.

Společnost SOKOLA Group s.r.o. v současnosti zaměstnává 24 zaměstnanců a spolupracuje s celou řadou živnostníků.

Již od počátku spolupracujeme s významnými dodavateli materiálu ve všech námi nabízených odvětvích, což poskytuje samo o sobě záruku kvalit pro nás i pro naše zákazníky. Této spolupráce si vážíme a děkujeme za ni.

Na závěr krátké shrnutí našich služeb:

- výroba nábytku ( kuchyně, vestavné skříně, kanceláře aj. )

- prodej stavebnin

- mycí linka

- pěstitelská pálenice

- půjčovna nářadí

Jménem společnosti Vám děkuji a těším se na spolupráci   Jiří Sokola

Stavebniny PRO-DOMA

O skupině PRO-DOMA

Prodejní síť stavebnin pod názvem PRO-DOMA partner je součástí nejširší sítě stavebnin v České republice pod značkou  PRO-DOMA, která je se svými více jak 93 vlastními a více jak 55 partnerskými prodejnami geograficky dominantním hráčem na trhy distribuce stavebních hmot.

Síť prodejen stavebnin pod značkou PRO-DOMA se neustále rozrůstá a naplňuje tak dlouhodobý cíl být každému zákazníkovi v ČR blíže než 40 km, a to prostřednictvím naší či partnerské redistribuční sítě a zároveň poskytovat svým zákazníkům široké portfolio produktů a služeb prostřednictvím geograficky dostupné pobočkové sítě s dedikovaným a sofistikovaně pracujícím odborným personálem.

PRO-DOMA je ryze český distributor stavebních materiálů působící na trhu již od roku 1990, jehož prodejní síť se každoročně rozrůstá a zkvalitňuje.
PRO-DOMA nabízí široký sortiment výrobků pro stavbu, dům i zahradu prostřednictvím nejširší sítě vlastních i partnerských stavebnin a je tak nejdostupnějším partnerem pro vaši práci.

Kompletní informace o prodejní síti PRO-DOMA najdete na www.pro-doma.cz

Stavebniny PRO-DOMA

Poptejte nás