Tisk
PDF

O nás

Počátky společnosti se datují k roku 1990, kdy byla založena p. Josefem Sokolou jako fyzickou osobou. Od svého vzniku se portfolio firmy neustále navyšovalo až došlo k nevyhnutelnému a to k reorganizaci - vznikla SOKOLA Group s.r.o. již jako právnický subjekt.

Historie firmy se tedy datuje k roku 1990, ale v současné podobě jsme na trhu od října 2001 a v roce 2016 tedy slavíme 15-té výročí.

Naší hlavní činností je výroba nábytku na zakázku a prodej stavebnin, což znamená, že jsme schopni komplexně zajistit dodávku zboží a služeb jak pro novostavby od jejich počátku, tak pro rekonstrukce a další.

jak již bylo zmíněno během let jsme do naší nabídky zařadili služby pěstitelské pálenice, pneu/ rychlo servisu, včetně montáží a revizí LPG, čerpací stanice LPG, mycí linky a drobné stavební činnosti.

Společnost SOKOLA Group s.r.o. v současnosti zaměstnává 24 zaměstnanců a spolupracuje s celou řadou živnostníků.

Již od počátku spolupracujeme s významnými dodavateli materiálu ve všech námi nabízených odvětvích, což poskytuje samo o sobě záruku kvalit pro nás i pro naše zákazníky. Této spolupráce si vážíme a děkujeme za ni.

Na závěr krátké shrnutí našich služeb:


- výroba nábytku (včetně výroby palet, apod.) na zakázku

- prodej stavebnin

- pneu/rychlo servis

- mycí linka

- pěstitelská pálenice

- půjčovna nářadí

Jménem společnosti Vám děkuji

a těším se na spolupráci

 

Jiří Sokola st.

jednatel a ředitel společnosti