Tisk
PDF

Pneuservis a mycí linka

otevírací doba :

servis - Po- Pá - 7:00 - 15:00 nebo dle telefonické domluvy (nespoléhejte na náhodu a včas si zajistěte rezervaci termínu)

mycí linka a lpg - Po - ne - 7:00 - 19:00

První automobil myjeme v 7:00, poslední přijímáme v 18:45

Kontakt:

servis : +420 777 751 586 (P.Kozák)

mycí linka a lpg info : + 420 517 383 622

kde se nacházíme:

Nacházíme se na adrese Legionářská 840, Bučovice za hasičskou stanicí v areálu stavebnin Sokola group s.r.o. (spodní dvůr).

mycí linka:

Naši mycí linku provozuje úspěšně již více než 10 let. Během této doby jsme si získali pravidelné zákazníky a nyní myjeme průměrně 900 aut měsíčně. Na stroji mycí linky provádíme pravidelný servis a výměnu mycích kartáčů. Používáme tu nejkvalitnější chemii dodávanou společností Christ.

Kromě osobních vozidel všech druhů naše myčka nabízí mytí i dodávkám o maximální šířce 2,30 m a výšce do 2,75 m. V ceně mytí je (od programu č.3 včetně) předmytí wapem a odstranění hmyzu z čelního skla, světel a bočních zrcátek. Po omytí vozu je Vám k dispozici i samoobslužný vysavač 5min/10 kč.

Během čekání máte možnost u nás využít občerstvení v podobě nápojů, zmrzliny nebo kafé a čaje, případně využít posezení nebo zavítat do přilehlé prodejny stavebnin, barev a laků.

V neposlední řadě nabízíme věrností program, při kterém budete mít každé 10-té mytí vozidla (program č.3) za 1 Kč s možností si dokoupit program vyšší.

V rámci našeho areálu máte taktéž možnost využít naší čerpací stanice LPG, případně prodeje PB lahví 2, 10 a 30 kg.

pneuservis/ rychloservis:

Provádíme tyto práce:

- výměna pneumatik osobních automobilů, dodávek i motorek

- vyvážení, rovnání disků

- mytí kol a jejich sezonní uskladnění

- výměna provozních kapalin, brzdových destiček, ...

- příprava a absolvování STK kontroly

- revize a montáž LPG

Navíc nabízíme v rámci servisních prací mytí vašeho vozidla v mycí lince, což znamená, že vozidlo u nás zanecháte, my Vám jej opravíme a umyjeme, takže od nás budete odjíždět jako v novém voze.